Zásobník na návazce Korda Large Rig Safe

Výrobce:
Korda
Katalogové číslo:
200150
Popis produktu:
Delší verze oblíbeného zásobníku na návazce, která pojme i návazce o délce 30 cm.Vývojáři u firmy Korda odvedli opět skvělou práci a na trh se dostaly zásobníky, které jsou zase o krok vepředu před konkurencí. Tento velmi kompaktní a přitom robustní…
Zobrazit více
Zobrazit více
789 
s DPH
Cena po přihlášení
734 
  • Popis produktu a parametry
  • Video
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Delší verze oblíbeného zásobníku na návazce, která pojme i návazce o délce 30 cm.

Vývojáři u firmy Korda odvedli opět skvělou práci a na trh se dostaly zásobníky, které jsou zase o krok vepředu před konkurencí. Tento velmi kompaktní a přitom robustní zásobník dokáže pojmout až 90 hotových kaprových návazců!
Nový magnetický systém uzavírání garantuje, že se zásobník nemůže otevřít během transportu a taktéž usnadňuje jeho otevírání v případě potřeby i v chladném a vlhkém počasí, kdy máte zkřehlé prsty.
Každý háček hotového návazce se přichycuje na robustní hliníkovou hrazdičku, pod kterou je vybraný prostor, díky kterému nehrozí poškození ostří háčku.
Každý zásobník je dodáván s 30 klasickými napínacími špendlíky a 20 širokými, které jsou určeny pro uchycení návazců, které nejsou ukončeny smyčkou anebo obratlíkem a jejich konečnou délku si tak můžete upravit přímo u vody.anebo obratlíkem a jejich konečnou délku si tak můžete upravit přímo u vody.
Video
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!