Wobler MADCAT Inline Rattler 13cm 110g

Výrobce:
DAM
Katalogové číslo:
851812
Popis produktu:
Zcela nová a revoluční nástraha na sumce, která poutá od uvedení na trh neuvěřitelnou pozornost a zájem. Tato nástraha může být využívána různými rybolovnými technikami a je těžké odhadnout, která bude méně úspěšná.V zásadě se jedná o průběžného…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
339 
170 
s DPH

-50 %
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
Perch
339 
170 
s DPH
851301
+
29.2.2024 u vás
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Váha nástrahy
110 g
Délka nástrahy
13 cm
Zcela nová a revoluční nástraha na sumce, která poutá od uvedení na trh neuvěřitelnou pozornost a zájem. Tato nástraha může být využívána různými rybolovnými technikami a je těžké odhadnout, která bude méně úspěšná.
V zásadě se jedná o průběžného woblera, který je osazen velmi kvalitním trojháčkem a chrastícími kuličkami, které dokonale dráždí sumce k útoku. Kvalitu dokresluje velmi kvalitní a pevná pletená šňůra a realistické barevné provedení nástrahy určené zejména pro evropské sumce.
Wobler je možné používat při klasické přívlači, ale tento způsob je nejméně efektivní. Jako idelní se ukázala při použití při lovu z loďky nebo Belly boatu, kdy můžete nástrahu spouštět přímo do tůní nebo míst, kde je záhodno očekávat sumce. Po dopadu na dno, prudce trhejte špičkou prutu vzhůru a pak nechejte nástrahu opět klesnout až na dno. Výrobce doporučuje velmi pevně držet prut a soustředit se, protože záběry bývají velmi razantní a nečekané. S velkým úspěchem je možné tuto nástrahu používat i při pomalém trollingu projížděním atraktivních míst.
Velkou výhodou této nástrahy je její průběžnost, což v praxi znamená, že téměř nemůže dojít k poškození samotné nástrahy, díky jejímu "vyklouznutí" po šňůře z rybí tlamy
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!