Tyčová bójka Holdcarp tele reflexni 7,7m zelená

Výrobce:
Holdcarp
Katalogové číslo:
780066
Popis produktu:
Rybářská teleskopická tyčová bójka určená na přesné označení lovného místa. S touto bójkou nemusíte přesně znát hloubku vody, do které ji chcete umístit. Vrchní teleskopický díl se automaticky upraví podle aktuálního stavu výšky hladiny +- 0,7m. Je…
Zobrazit více
Zobrazit více
2 850 
s DPH
Cena po přihlášení
2 651 
+
3.4.2023 u vás
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Rybářská teleskopická tyčová bójka určená na přesné označení lovného místa. S touto bójkou nemusíte přesně znát hloubku vody, do které ji chcete umístit. Vrchní teleskopický díl se automaticky upraví podle aktuálního stavu výšky hladiny +- 0,7m. Je vyrobená v přírodní černé barvě, která zajistí dokonalé splynutí ve vodním prostředí.
Nejvyšší řada tyčových bójek od firmy HOLDCARP s kompletním příslušenstvím v jednom setě. Najvyšší řada oproti střední řadě obsahuje originální závaží HOLDCARP s kloubovým systémem uchycení, kde nehrozí zachycení vlasce o podomácku vyrobenou a osazenou zátěž. Rovněž nejvyšší řada obsahuje nepremokavé, voděodolné pouzdro určené na bezpečný transport bójky na cestách za kaprami. Bójka je svojí konstrukcí určená i do extrémních podmínek, jako například zarostlé vody, vody s překážkami, popadanými větvemi...
Tyčová bójka je vyrobená z pevného plastového materiálu a jednotlivé závity jsou kovové a do bójky za studena nalisované. Bójka je mírně ohybná, nehrozí prasknutí jednotlivých dílů při manipulaci se sestavenou bójkou.
Při použití této bójky nehrozí zaseknutí vlasce o tělo bójky, všechny hrany jsou dokonale hladké. Bójka se při průjazdu ryby sklopí a tím uvolní dráhu vlasci.

Bójka se skládá z:
  • 6 x 1m díl
  • 1 x 1 + 0,7m teleskopický reflexní díl s automatickým LED světlem v zelené barvě
  • závit s kloubovým úchytem na závaží HOLDCARP
  • nepromokavé pouzdro
  • závaží HOLDCARP 2kg
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!