Spacákl Giants Fishing 5 Season Extreme Plus

Výrobce:
Giants Fishing
Katalogové číslo:
004490
Popis produktu:
Předpokládané další naskladnění červen-červenec 2021 Druhá generace našeho nejžádanějšího spacího pytle Extreme, kde jsme tento spací pytel dovedli k úplné dokonalosti.Tento spací pytel byl velmi pečlivě vyvíjen a byly na něj použity ty nejlepší a…
Zobrazit více
Zobrazit více
2 899 
2 435 
s DPH
-16 %
  • Popis produktu a parametry
  • Video
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Šířka spacáku
100 cm
Délka spacáku
220 cm
Váha spacák
5 kg
Předpokládané další naskladnění červen-červenec 2021 Druhá generace našeho nejžádanějšího spacího pytle Extreme, kde jsme tento spací pytel dovedli k úplné dokonalosti.
Tento spací pytel byl velmi pečlivě vyvíjen a byly na něj použity ty nejlepší a nejmodernější materiály. Na vnější vrstvu, byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „ Peach Skin “ broskvová kůže. Tento materiál má tyto vlastnosti, je nepromokavý a dýchatelný. Plně prošívaný microfleece černé barvy a vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort. Ve vnitřní části spacího pytle naleznete kapsu na zip, která je určena pro mobilní telefon. Dále jsme přidali praktickou vnější boční kapsu, která je vhodná na doklady, nebo přijímač k hlásičům záběru. V ramenní části je nový tepelný pás, který zabraňuje úniku tepla. Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou ze spodu našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vršek a spodek lehátka a zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb. Ve střední části spacího pytle jsou nově dva popruhy, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle. Nově jsou u tohoto modelu překryty boční zipy z vnější strany, aby se zabránilo nežádoucímu úniku tepla. Spací pytel je dodáván s přenosnou a zesílenou kompresní taškou.

  • Rozměry: 220x100x7cm
  • Hmotnost: 5kg
  • Tepelný komfort: -12C
  • Extrém do: -20C
Video
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!