Signalizátor záběru Fishtron Q9 TX RGB

Výrobce:
Flajzar
Katalogové číslo:
350000
Popis produktu:
Modernizovaný signalizátor řady Q9, který přichází nově s možností změny barvy a jasu optické signalizace.Tento nástupce velmi oblíbeného signalízatoru, je vybaven přepracovaným komunikačním protokolem, pro rychlejší a přesnější přenos informace o…
Zobrazit více
Zobrazit více
2 720 
s DPH
Cena po přihlášení
2 530 
+
skladem u dodavatele
Do týdne u vás
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Modernizovaný signalizátor řady Q9, který přichází nově s možností změny barvy a jasu optické signalizace.
Tento nástupce velmi oblíbeného signalízatoru, je vybaven přepracovaným komunikačním protokolem, pro rychlejší a přesnější přenos informace o záběru na přijímač Q9-EGB RX.
Signalizátor vyniká množstvím nepostradatelných funkcí, jako je unikátní optická a akustická signalizace směru potahu vlasce, široká možnost nastavení citlivosti od 4 mm do 15cm, velké spektrum volby tónu a hlasitosti.
Nechybí ani funkce MUTE, pro vypnutí vysílacího modulu a zvuků na dobu 60s. Tuto funkci oceníte při nastavování swingeru.
Parametry: unikátní multifunkční optická signalizace s možností změny barvy / jednoduché nastavní jasu LED sloupce / rychlý a přesný přenos informace o záběru na přijímač / akustická signalizace s velkým spektrem tónů / intuitivní regulace citlivosti, tónu a hlasitosti / extrémně jemné nastavení citlivosti od 4mm / funkce MUTE / atraktivní design s pogumovaným tělem / konektor pro připojení swingeru / velmi dlouhá výdrž baterie
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!