PVA Nash tubus Webcast Wide 37mm 7m

Výrobce:
Kevin Nash
Katalogové číslo:
970149
Popis produktu:
Webcast PVA využívá unikátní rychle rozpustná 1mm vlákna s anti-ladder formulí, která zajištuje celoroční využití a zachovává dostatečnou pevnost i při těch nejdelších náhozech. Vytváří malé a pevné uzly, takže se šetrí materiál a vylepšuje…
Zobrazit více
Zobrazit více
239 
s DPH
Cena po přihlášení
222 
  • Popis produktu a parametry
  • Video
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Webcast PVA využívá unikátní rychle rozpustná 1mm vlákna s anti-ladder formulí, která zajištuje celoroční využití a zachovává dostatečnou pevnost i při těch nejdelších náhozech. Vytváří malé a pevné uzly, takže se šetrí materiál a vylepšuje prezentace nástrahy.
Dostupné ve třech průměrech pro vytvoření malých boilie PVA tyčinek a peletových sáčků. Webcast PVA je dodávána s dávkovací tubou, která uvnitř obsahuje krmící trubičku pro praktické a jednoduché plňění a zároveň plnící pechovádlo pro pevné stlačení PVA.
Univerzální PVA síťka pro vytvoření pva punčoch pro každé roční období. Dostupná ve 3 průměrech: Široká (Wide)37 mm, Úzká (Narrow) 23 mm, Super Úzká (Super Narrow) 18 mm. 7 metrů punčochy v každém tubusu. Kratší plnící trubička jako šikovný dávkovač s pěchovadlem.
Video
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!