Pufovaný chleba Chytil 25g

Výrobce:
Chytil
Katalogové číslo:
710518
Popis produktu:
Drobné kousky chleba, které projdou procesem extrudace jsou navíc ještě barvené a aromatizované, což zvyšuje jejich atraktivitu a odolnost proti drobným rybkám.Extrudovaný chléb s názvem Jahůdka a Medovka jsme úspěšně testovali jak při lovu na…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
42 
21 
s DPH

-50 %
Sleva
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
Švestka
42 
21 
s DPH
710464
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Balení krmení
25 g
Drobné kousky chleba, které projdou procesem extrudace jsou navíc ještě barvené a aromatizované, což zvyšuje jejich atraktivitu a odolnost proti drobným rybkám.
Extrudovaný chléb s názvem Jahůdka a Medovka jsme úspěšně testovali jak při lovu na položenou tak i při lovu na hladině a musím říci, že tato nástraha přesně splnila naše očekávání. Dá se využít stejným způsobem jako všechny ostatní podobné rybářské extrudy.
Balení obsahuje různě velké kousky, takže můžete mít nástrahu větší nebo menší, prostě takovou jakou právě potřebujete. Snadno nástrahu přizpůsobíte velikosti a zájmu lovených ryb. Barvy i příchutě můžete kombinovat, což učiní nástrahu ještě zajímavější, a snadno ji můžete umístit i mimo háček, což je skutečně efektivní, protože ta zvýšíte počet bezpečně zaseknutých ryb. Nejčastěji se dočkáte záběrů od kaprů, ale na řece vás může překvapit třeba i pěkný tloušť. Extrudovaný chléb je celoroční nástraha a nemělo by se na něj zapomínat.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!