Prut WFT Big Cat Boat 2,10m 150-550g

Výrobce:
WFT
Katalogové číslo:
410557
Popis produktu:
WFT Big Cat Boat Cat jsou především specifické tím, že do blanku špice není vsazeno vlastní jádro, které se po vytvrzení odstraní, ale konická kovová trubička o průměru 1-2mm, která v blanku zůstane. Tímto postupem vznikne tak pevný prut, kterým je…
Zobrazit více
Zobrazit více
3 590 
s DPH
Cena po přihlášení
3 339 
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Zátěž (g)
150-550 g
Transportní délka
155 cm
Počet dílů
2
Váha prutu
395 g
WFT Big Cat Boat Cat jsou především specifické tím, že do blanku špice není vsazeno vlastní jádro, které se po vytvrzení odstraní, ale konická kovová trubička o průměru 1-2mm, která v blanku zůstane. Tímto postupem vznikne tak pevný prut, kterým je možné bez podběráku zvednout do lodi i 20 Kg těžkou rybu, pokud to někdo bude chtít udělat.

Robustní a silové sumcové pruty splňujících nové požadavky moderního trendu lovu sumců. Blank je vyroben z kvalitního uhlíku, velmi odolnému proti případnému zlomení i v kritickém úhlu špice při zdolávání sumce ze člunu. Blank je osazen kvalitními originálními očky WFT LTC, které jsou nasazovány do nejtvrdších podmínek. Vyvázaná očka jsou podvázána silnou nití při vyšší spotřebě epoxidu. Tím jsou očka robustnější a mají vyšší pevnost a stabilitu. Nově jsou vybaveny protiskluzovým držákem ABS vyrobeným z nylonu, který bezpečně udrží i těžký naviják. Ergonomická rukojeť vyrobená z tvrdé gumy MOOS a držák jsou velmi dobře umyvatelné. Rukojeť je zakončena praktickou pogumovanou křížovou koncovkou zajištěnou proti případné ztrátě. Velká osa pro uchycení háčku nad rukojetí.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!