Prut Sportex Invictus Carp 12ft 3,66m 3,25lbs

Výrobce:
Sportex
Katalogové číslo:
330852
Popis produktu:
Série kaprových prutů INVICTUS, blank z japonského high-perfomance-carbon s výrobní technologií SPORTEX HT-Cross-Winding poskytuje enormní výkon prutu s velmi citlivou špičkou. Sedlo navijáku FUJI, první očko velikost 50mm.Série prutů SPORTEX…
Zobrazit více
Zobrazit více
5 699 
4 445 
s DPH
-22 %
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Transportní délka
188 cm
Váha prutu
335 g
Počet dílů
2
Délka prutu
3,60 m
Zátěž (lb)
3,25 lb
Série kaprových prutů INVICTUS, blank z japonského high-perfomance-carbon s výrobní technologií SPORTEX HT-Cross-Winding poskytuje enormní výkon prutu s velmi citlivou špičkou. Sedlo navijáku FUJI, první očko velikost 50mm.
Série prutů SPORTEX Invictus Carp splňuje všechny požadavky pro moderní kaprařský prut. Blank je vyroben z Japonského nejkvalitnějšího uhlíku s použitím špičkové technologie SPORTEX HT Cross Winding splétaných vláken, vyvíjí enormní sílu a odolnost blanku, ale špička prutu zůstává zároveň citlivá. Středně rychlá akce prutů vám přinese dokonalý zážitek při zdolávání kapitálních úlovků. Sedlo navijáku FUJI TVS je tvarované tak aby přesně sádlo do ruky rybáře. Všechny verze SPORTEX Invictus Carp jsou osazeny špičkovými SIC Ringe očky a prvním s velikostí 50mm, což zaručuje daleké hody bez odporu při odvíjení vlasce. Pruty zaujmou už na první pohled svým tenkým blankem a krásným designem.

Transport. délka: 188cm
Váha: 335g
Počet oček: 6 (50mm)
Počet dílů: 2
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!