Prut Hanák Superb SW 7100 10´#7

Výrobce:
HANÁK Competition
Katalogové číslo:
004492
Popis produktu:
Muškařský prut HANÁK Competition SUPERB SW – Novinka 2019SW = Streamer / Stillwater / Saltwater.Zcela nová série čtyř dílných velmi lehkých, jemných a zároveň mimořádně výkonných prutů. Jsou to nejlepší muškařské závodní pruty na strýmrování a na…
Zobrazit více
Zobrazit více
11 990 
9 472 
s DPH
+
skladem u dodavatele
Do týdne u vás
-21 %
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Transportní délka
81 cm
Váha prutu
107 g
Počet dílů
4
Délka prutu
3,05 m
Aftma
7
Muškařský prut HANÁK Competition SUPERB SW – Novinka 2019
SW = Streamer / Stillwater / Saltwater.
Zcela nová série čtyř dílných velmi lehkých, jemných a zároveň mimořádně výkonných prutů. Jsou to nejlepší muškařské závodní pruty na strýmrování a na jezerní chytání s bonusem možného použití pro slanovodní muškaření díky všem použitým komponentům odolným slané vodě. Byly navrženy, průběžně testovány a doladěny k dokonalosti těmi nejlepšími závodními muškaři na světě – TEAM HANÁK Competition SUPERB STARS - členy Českého národního muškařského týmu v úzké spolupráci s naši firmou HANÁK Competition za použití nejmodernějších a nejkvalitnějších dostupných materiálů a technologií. Každý jeden prut byl navržen a testován samostatně s tím nejlepším českým závodním muškařem v dané kategorii prutů.
SUPERB SW 690 – Igor Slavík + František Hanák.
SUPERB SW 696 – Luboš Roza
SUPERB SW 796 – Miloslav Hosenseidl
SUPERB SW 7100 – František Kouba
Díky využití nejmodernějších technologií a materiálů HI-CARBON ve speciální kombinaci s NANO vlákny nejvyšší třídy a s použitím extra lehkých super kvalitních komponentů se podařilo výrazně snížit hmotnost těchto prutů. Super tenká a pevná FUJI SIC naváděcí očka. Průběžná velmi trvanlivá a ohebná titanová očka RECOIL Titanflex – made in USA. Exkluzivní spolehlivé šroubení odolné slané vodě. Korek nejvyšší kvality AAAA. Precizní provedení s blankem v tmavě modré barvě. Každý prut je dodáván v luxusním PENTAGON tubusu se samostatným oddělením pro každý díl.

Délka 3,05m / Aftma 7 / Váha 107g / počet dílů 4
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!