Prut Gunki Finesse Game S-245M/MH 2,4m 5-25g

Výrobce:
Gunki
Katalogové číslo:
401070
Popis produktu:
Unikátní rybářské pruty GUNKI FINESSE GAME jsou navrženy pro 'finesse' rybaření.Tato série momentálně nabízí modely, které jsou navrženy pro všechny druhy rybolovných technik "light" (drop-shot, micro-jigs, micro-heads s olovem) vyžadující přesnost…
Zobrazit více
Zobrazit více
1 599 
1 247 
s DPH
+
5.12.2022 u vás
-22 %
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Délka prutu
2,45 m
Počet dílů
2
Transportní délka
127 cm
Váha prutu
141 g
Zátěž (g)
5-25 g
Unikátní rybářské pruty GUNKI FINESSE GAME jsou navrženy pro 'finesse' rybaření.
Tato série momentálně nabízí modely, které jsou navrženy pro všechny druhy rybolovných technik "light" (drop-shot, micro-jigs, micro-heads s olovem) vyžadující přesnost a citlivost.
Blanky byly pečlivě vybírány tak, aby přesně splňovaly požadavky každého modelu prutu. Blank je rychlý a štíhlý se špičkovou akcí, je osazen očky Sic očky na dlouhé noze pro delší a přesnější hody, ergonomické sedlo navijáku s obnaženým blankem pro ještě lepší detekci záběru a vedení nástrahy, dvoudílná designová rukojeť kombinace EVA - korek s Gunki prvky. Díky pevnější páteří rybu spolehlivě proseknou a podrží. Navržené délky a gramáže umožňují street fishing a lov z lodí. Pruty jsou lehké a velmi citlivé, což umožňuje použití velmi malých nástrah. Sic očka na dlouhé nožičce. Perfektní odhozové vlastnosti doplňuje výborná citlivost vedení nástrahy i atak predátorů. Vhodné na lov okounů, tloušťů, zandátů a štik. Vynikající poměr cena - výkon.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!