Prut GF Deluxe Catfish 2,4m 400g

Výrobce:
Giants Fishing
Katalogové číslo:
003485
Popis produktu:
Nový model vysoce výkonných sumcových prutů, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s evropskými specialisty na lov sumců.Při vývoji prutů modelové řady Deluxe Catfish, byly nastaveny ty nejvyšší cíle, vysoký výkon, skvělé zpracování, při…
Zobrazit více
Zobrazit více
1 499 
s DPH
Cena po přihlášení
1 394 
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Transportní délka
126 cm
Váha prutu
411 g
Počet dílů
2
Délka prutu
2,40 m
Zátěž (g)
400 g
Nový model vysoce výkonných sumcových prutů, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s evropskými specialisty na lov sumců.
Při vývoji prutů modelové řady Deluxe Catfish, byly nastaveny ty nejvyšší cíle, vysoký výkon, skvělé zpracování, při dosažení co nejpříznivější ceny! Blank prutu je vyroben ze speciálního, vysoce modulovaného uhlíku a pro lepší akci je navíc zpevněn dvouvrstvou kevlarovou punčochou. Blank má atraktivní zeleno šedou barvu. Rukojeť ze zesíleného EVA materiálu, která je zakončena gumovou koncovkou. Pruty jsou osazeny zesílenými dvojitě vázanými SIC očky, které umožňují bezproblémové použití splétaných šňůr. Pruty byly testovány na řekách Dunaj, Pád, Rio Ebro, při zdolávání ryb na hranici 60-80 kg, ale také v extrémně vázkových vodách. Pruty jsou též vhodné pro mořský rybolov.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!