Prut Cormoran Bull Fighter E-H Feeder 3,6m 60-180g

Výrobce:
Cormoran
Katalogové číslo:
891373
Popis produktu:
Nové pruty Bull Fighter Feeder a Bull Fighter Picker jsou štíhlejší, lehčí a mají výrazně silnější páteř než jejich předchozí verze.Potěšte se kompletně novou sérii prutů z karbonu, která nabízí podstatně víc, než očekáváte. Kromě designu, který…
Zobrazit více
Zobrazit více
1 789 
1 342 
s DPH
+
Zítra u vás
-25 %
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Transportní délka
128 cm
Váha prutu
275 g
Počet dílů
3+2
Délka prutu
3,60 m
Zátěž (g)
80-180 g
Nové pruty Bull Fighter Feeder a Bull Fighter Picker jsou štíhlejší, lehčí a mají výrazně silnější páteř než jejich předchozí verze.
Potěšte se kompletně novou sérii prutů z karbonu, která nabízí podstatně víc, než očekáváte. Kromě designu, který předčí i mnohem dražší pruty, vás na první pohled přesvědčí i tuhý blank a celkové vybavení prutu. Titan-oxidová očka, dělená EVA rukojeť a praktické Screw-Down šroubovací sedlo navijáku jsou v této cenové hladině nadstandardní. Dodáváno v plátěném obalu.
Bull Fighter Feeder Tyto pruty umožňují příležitostným rybářům strefit se přesně do požadovaného lovného místa. Silný IM6 karbonový blank dodává prutům Bull Fighter pořádnou dávku síly pro daleké a přesné náhozy. Díky náhradním špičkám perfektně rozpoznáte každý, i velmi jemný, záběr a ryby necítí díky rozdílné tuhosti špiček žádný odpor. Přesně tak je tomu třeba i u plavané. Prut je osazen titan-oxidovými očky a dlouhou, dělenou EVA rukojetí, což vám dopomůže k dalekým a silným náhozům. Tyto pruty Bull Fighter jsou dodávány se 2 sklolaminátovými špičkami.

  • IM6 karbonový blank
  • Štíhlý a lehký desing blanku
  • Špičková EVA rukojeť
  • Titan-oxidová očka
  • Textilní obal
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!