Prut Cormoran Black Master Power Spin 3,00m 35-80g

Výrobce:
Cormoran
Katalogové číslo:
891210
Popis produktu:
Všechna očekávání od cenově dostupných ka rbonových prutů sna d an i nelze lépe naplnit. Výroba cenově dostupných a přitom kvalitních produktů je mnohem těžší než výroba luxusního a drahého vybavení, při které si můžete vybírat ze široké škály…
Zobrazit více
Zobrazit více
1 664 
1 315 
s DPH
+
3.10.2023 u vás
-21 %
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Transportní délka
155 cm
Váha prutu
280 g
Počet dílů
2
Délka prutu
3,00 m
Zátěž (g)
35-80 g
Všechna očekávání od cenově dostupných ka rbonových prutů sna d an i nelze lépe naplnit. Výroba cenově dostupných a přitom kvalitních produktů je mnohem těžší než výroba luxusního a drahého vybavení, při které si můžete vybírat ze široké škály špičkových materiálů a komponentů. Když jsme začali s přípravou série BLACK MASTER drželi jsme se dobře zavedených standardů a přidali jsme několik nových elementů. Síla karbonového materiálu SM 20 znamená nízkou hmotnost prutů, správné vyvážení a dynamickou akci. Podařilo se nám obnovit výrobní proces a v důsledku toho mají tyto pruty kvalitativní standardy, které v jejich cenové kategorii nejsou běžné.

Vyvinutý pro lehkou přívlač na pstruhy, okouny a tlouště. Speciálně malé nástrahy jako spinnery, jigy, třpytky a malé wobblery jsou velmi snadno ovladatelné.

Délka 3,0m
Zátěž 35-80g
Transport 155cm
Váha 280g
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!