Pop-up Fluo 250ml 14mm

Výrobce:
Mikbaits
Katalogové číslo:
961584
Popis produktu:
Plovoucí fluo boilie 14 a 18mm jsou velmi účinnou nástrahou, použitelnou jak samostatně, tak v kombinaci s klasickým boilie na panáčka. Jejich výrazná barva zdálky přitahuje pozornost ryb, silné atraktivní aroma láká k nasátí a tím i záběru.Fluo pop…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
250 
125 
s DPH
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
Broskev Black Pepper
250 
125 
s DPH
961068
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Velikost krmení
14 mm
Balení krmení
250 ml
Plovoucí fluo boilie 14 a 18mm jsou velmi účinnou nástrahou, použitelnou jak samostatně, tak v kombinaci s klasickým boilie na panáčka. Jejich výrazná barva zdálky přitahuje pozornost ryb, silné atraktivní aroma láká k nasátí a tím i záběru.
Fluo pop-up mají optimální tuhost a dlouhodobou schopnost plavat. Jejich zpracování je zcela nadstandardní. 14mm fluo pop-up doporučujeme k boilie 16 až 20mm, 18mm fluo pop-up k boilie 20 až 30mm. Všechny příchutě jsou použitelné celoročně, tedy i ve velmi chladných obdobích. Fluo pop-up byste neměli máčet v dipech, zvlášť ne dlouhodobě, jinak by mohly ztratit plovoucí schopnosti. Pro zatraktivnění nebo oživení můžete krátce postříkat Pop-up sprayem. Při nastražení taktéž je taktéž můžete obalit ve Fluo paste nebo pokapat Fluo plasmou.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!