Vodotěsné pouzdro Mivardi na podběrák

Výrobce:
Mivardi
Katalogové číslo:
731735
Popis produktu:
Série dokonale nepromokavých obalů se svařovanými švy, které nepropustí vlhkost ani zápach. V případě znečištění je lze snadno umýt proudem vody a následně během velmi krátké doby usušit.Tento obal na podběrák má tavené švy a jsou z gumového, 100%…
Zobrazit více
Zobrazit více
269 
s DPH
Cena po přihlášení
250 
+
skladem u dodavatele
Do týdne u vás
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Popis produktu a parametry
Série dokonale nepromokavých obalů se svařovanými švy, které nepropustí vlhkost ani zápach. V případě znečištění je lze snadno umýt proudem vody a následně během velmi krátké doby usušit.
Tento obal na podběrák má tavené švy a jsou z gumového, 100% nepromokavého materiálu, který je na konci opatřen kvalitním klipem na uzavření. Díky těmto vlastnostem se nemusíte bát, že při balení věcí bude vaše auto, a věci v něm zapáchat a budou mokré, to je minulost! Díky tomu že jsou obaly gumové tak do sebe nenasáknou žádnou vlhkost ani zápach. Při zašpinění se dají snadno opláchnout vodou, a díky materiálu který byl použit jsou rychleschnoucí. Tahle novinka mě velmi potěšila, a chyběla v mé výbavě! Je to kvalitní výrobek za super cenu, a všem ho doporučuji!
Rozměry: Stink Bag Landingnet (obal na podběrák) 124x18 cm
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!