Montáž Korda Mini Helli Safe

Výrobce:
Korda
Katalogové číslo:
200400
Popis produktu:
Nová zmenšená verze Mini Heli Safe. Konečně řešení pro všechny, kteří požadovali bezpečný systém s možností odpadnutí olova při chytání na Chod Rig nebo helikoptérovou sestavu.Až do teď bylo velkým problémem chytání na Chod Rig na velkou vzdálenost.…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
199 
100 
s DPH

-50 %
Novinka
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
Brown
199 
100 
s DPH
200399
+
29.2.2024 u vás
Green
199 
100 
s DPH
200401
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Balení
2
Nová zmenšená verze Mini Heli Safe. Konečně řešení pro všechny, kteří požadovali bezpečný systém s možností odpadnutí olova při chytání na Chod Rig nebo helikoptérovou sestavu.
Až do teď bylo velkým problémem chytání na Chod Rig na velkou vzdálenost. Při použití těžkého olova a krátkého návazce je totiž velké riziko, že rybu při zdolávání ztratíte. Jedinou možností je, že Vám olovo v takové situaci odpadne. A přesně tento problém řesí sestava Heli Safe.
Podobně nepříjemná situace může nastat při zdolávání v silně zarostlých lokalitách, kde se visící olovo pod zdolávanou rybou často zachytávalo v travinách. Když ale může odpadnout a ryba vystoupá k hladině, její úspěšné zdolání ihned nabírá vyšší pravděpodobnost.
Největší devizou této sestavy je, že odpadnutí olova si nastavíte jen v situaci, kdy to opravdu potřebujete. Když to není potřeba, olovo Vám při každém záběru zůstane pevně v systému díky malému plastovému kroužku, který je součástí balení a jeho použití je jen na Vás.
Celý systém funguje na vytváření tlaku na malou pružinku, což prozatím nebylo v rybářském světě k vidění. Plastový systém propustí olovo ihned, jak po záseku dojde k vytvoření protitlaku mezi rybářem a zdolávanou
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!