Method Feeder Pelety 65g 9mm

Výrobce:
Chytil
Katalogové číslo:
710586
Popis produktu:
Dipované pelety s dírkou pro snadné nastražení pod háček. Peleta je prodipovaná důkladně, po celém svém průměru a díky tomu je výrazně atraktivním soustem po celou dobu svého působení ve vodě.Průměr 9 mm je skvělý pro lov v jarních měsících nebo na…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
79 
40 
s DPH

-50 %
Sleva
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
Tutti-Frutti
79 
40 
s DPH
710587
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Velikost krmení
9 mm
Balení krmení
65 g
Dipované pelety s dírkou pro snadné nastražení pod háček. Peleta je prodipovaná důkladně, po celém svém průměru a díky tomu je výrazně atraktivním soustem po celou dobu svého působení ve vodě.
Průměr 9 mm je skvělý pro lov v jarních měsících nebo na pozdní podzim, kdy ryby přijímají potravu opatrněji. Doba rozpadu se pohybuje od 30 minu do 1,5 hodiny v závislosti na podmínkách (teplota vody, aktivita ryb…). Příchutě jsou vybrány tak, aby se daly používat celoročně, každá příchuť pro jinou situaci.
Dírka je dostatečně velká také pro použití například nekonečné zarážky – pelety nepraskají při nastražení.
Průměr 15 mm je výbornou volbou v teplejších měsících, lze je pochopitelně použít nejen při lovu na feeder, ale také při běžném lovu na položenou. Doba rozpadu pelety se pohybuje od 1h do 2 h v závislosti na podmínkách ve vodě (teplota vody, aktivita ryb…). Každá příchuť má svoji originální a nezaměnitelnou vůni a budou Vám vyhovovat po celý rok.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!