Kryston Šňůrka Jackal Olive Green

Výrobce:
Kryston
Katalogové číslo:
240048
Popis produktu:
Díky unikátní svrchní vrstvě, je na rozdíl od většiny ostatních šňůrek nízkého průměru, zcela šetrný k rybám. Hladký a zároveň pevný obal šňůrky zabraňuje zamotávání a zároveň výrazně zvyšuje odolnost při tření o vázky - kořeny, kameny, trávu a…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
449 
225 
s DPH

-50 %
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
20lb
449 
225 
s DPH
090225
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Návin vlasec/šňůra
20 m
Nosnost vlasec/šňůra (kg)
9,1 kg, 13,6 kg
Nosnost vlasec/šňůra (lb)
20 lb, 30 lb
Díky unikátní svrchní vrstvě, je na rozdíl od většiny ostatních šňůrek nízkého průměru, zcela šetrný k rybám. Hladký a zároveň pevný obal šňůrky zabraňuje zamotávání a zároveň výrazně zvyšuje odolnost při tření o vázky - kořeny, kameny, trávu a pod. Velmi nízký průměr Jackalu umožňuje velmi přirozenou prezentaci nástrahy. Alternativně je možné svrchní vrstvu odstranit pro získání ještě větší škály možností koncového návazce. Po odstranění vnější vrstvy uvidíte vnitřní splétanou šňůrku, která je barevně sladěna s vnější vrstvou a vytváří tak dokonalou kamufláž. Pro ty z Vás, kteří hledáte nenápadnost a sílu, je tohle ten pravý produkt.
Náš nejnovější výrobek opět pozvedl laťku o kousek výše. Všichni z Vás, kteří stále hledáte dokonalý materiál vhodný pro celou škálu prezentací, by jste Jackal měli vyzkoušet.

  • pevnost 20 lb (9,1 kg)
  • délka 20 m na cívce
  • maskovací olivově zelené zabarvení
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!