Háček Korda Klor

Výrobce:
Korda
Katalogové číslo:
200408
Popis produktu:
Vzor háčku Klor navrhl a vytvořil Danny Fairbrass. Je to agresivní, silný a rychle zatáčivý háček s brilantním potenciálem hákování s rozmanitostísouprav. Je neuvěřitelně silný a osvědčený, že to dokáže odolá lovu velkých kaprů v extrémních…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
165 
83 
s DPH

-50 %
Novinka
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
vel. 8
165 
83 
s DPH
200410
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Velikost háčku
4, 6, 8
Balení
10
S hrotem / Bez hrotu
S protihrotem
Očko / Lopatka
S očkem
Vzor háčku Klor navrhl a vytvořil Danny Fairbrass. Je to agresivní, silný a rychle zatáčivý háček s brilantním potenciálem hákování s rozmanitostí
souprav. Je neuvěřitelně silný a osvědčený, že to dokáže odolá lovu velkých kaprů v extrémních podmínkách, jak doma, tak v zahraničí.
Klor má velmi agresivní tvar (více než náš háček Kurv Shank), očko v souladu s
hrotem, a to umožňuje, aby se rychle otočil a zapíchnutý držet v tlamě kapra. Je vhodný pro použití se všemy druhy návazců, včetně Combi Rig a Spinner.
Prezentace návazců a návnad na dno, pop-up a wafters.
Špička je dlouhá, velmi ostrá a mírně zahnutá díky čemuž je mnohem méně pravděpodobné, že bude poškozen obtěžováním ostatních živočichů, jako jsou raci a malé ryby, pohybující se kolem na dně, zejména při lovu na štěrkovém dně.
Drát má silný průměr, a to má za následek velmi silný háček, který lze použít v silně zarostlých vodách, nebo kdy je dno větví apod., a to i při použití návazce, bez obav z uvíznutí. Během testování Danny vysadil kapra nad 60 liber z divokých francouzských vod, které byly plné překážek. Navzdory tloušťce drátu zůstává hrot velmi ostrý a jakmile je háček v tlamce kapra, zůstane jistě na místě.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!