Háček Korda Kamakura Krank Barbless

Výrobce:
Korda
Katalogové číslo:
200290
Popis produktu:
Háčky Bez protihrotu. Spolu s mnoha rybáři všude na světě, i my v Korda věříme, že ostrý háček je jeden z nejvíce klíčových aspektů koncové sestavy. Podvodní natáčení kaprů na různých revírech po světě ukázalo, že super ostrý háček poskytne mnohem…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
209 
105 
s DPH

-50 %
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Video
  • Dotazy
Varianty produktu
vel. 2
209 
105 
s DPH
200392
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Balení
10
Velikost háčku
2, 4, 6, 8
Očko / Lopatka
S očkem
S hrotem / Bez hrotu
Bez protihrotu
Háčky Bez protihrotu. Spolu s mnoha rybáři všude na světě, i my v Korda věříme, že ostrý háček je jeden z nejvíce klíčových aspektů koncové sestavy. Podvodní natáčení kaprů na různých revírech po světě ukázalo, že super ostrý háček poskytne mnohem větší šanci na chytání i těch větších a opatrných ryb.
Ali Hamidi: "Vstupuji do svého 14-tého roku ve společnosti Korda. Mohu s určitostí říci, že jsem viděl mnoho výborných produktů za toto období, ale tento je rozhodně ten nejvíce vzrušující ".

Mnozí rybáři také po mnoho let ručně dobrusovali své háčky, a to historicky zejména z důvodu, že háčky přímo z balení nebyly dostatečně ostré. V posledních letech se situace díky chemicky broušenou háčkem zlepšila, ale i tyto lze ručním dobroušení vylepšit do super ostré podoby. Ruční dobrušování, které je časově náročné a vyžaduje jistou úroveň tréninku dopomohlo mnohým rybářům úlovkům. Rybáři jako Danny Fairbrass, Darrell Peck a Elliott Gray ručně brousili své háčky, a to aby maximalizovaly své šance. Jednoduše, super ostrý hrot při stávajících výrobních možnostech nebylo možné dosáhnout. Až dosud.

Korda věnovala několik let vývoji a posunu hranic v rámci výroby háčků, a to s výsledkem v podobě háčků Kamakura hook point - maximálně ostré, ostřené post-produkčně.
Damian Clarke: "Jako rybář, vývojář produktů a výkonný ředitel společnosti Korda vám mohu říci, že jsem na tento produkt velmi hrdý. Přinese to skutečný benefit pro všechny rybáře, kteří je budou používat.

Kamakura háčky jsou ostřené post-produkčně, a to do maximální možné podoby. Když otevřete balení, všimnete si dvě podstatné věci. První je stav produktu, kde každý jeden prodávaný háček má stejnou super ostrost. Druhou záležitostí je voskový potah na zaostřené části háčku. Taková povrchová ochrana zajišťuje, že super ostrý háček zůstane v top stavu až do momentu použití. Jednoduše stáhněte voskový povlak před nahozením a budete chytat s nejostřejším háčkem, jaký si umíte představit.

Tom Dove: "Myslím si, že tento postup / produkt je nejen krokem vpřed v oblasti kaprařiny, ale představuje také krom vpřed obecně v technologii výroby háčků.
Video
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!