Boty HUNTER Special zelená

Výrobce:
Demar
Katalogové číslo:
440065
Popis produktu:
Myslivecká zimní obuv demar HUNTER SPECIAL je ideálním řešením pro chladné období roku a pro všechny milovníky přírody. Vysoce komfortní zateplené boty vyrobené z kvalitních materiálů, odolných velmi nízkým teplotám až -35°C. Jsou lehké a pohodlné.…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
1 769 
885 
s DPH

-50 %
Sleva
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
zelená 48
1 769 
885 
s DPH
440080
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Velikost obuvi
41-42, 43-44, 45-46, 47, 48
Myslivecká zimní obuv demar HUNTER SPECIAL je ideálním řešením pro chladné období roku a pro všechny milovníky přírody. Vysoce komfortní zateplené boty vyrobené z kvalitních materiálů, odolných velmi nízkým teplotám až -35°C. Jsou lehké a pohodlné. Vhodné pro myslivost a lesnické práce. Nevadí jim nosení v náročných podmínkách, blátě a sněhu. Nepromokavá spodní část je vyrobena z mrazuvzdorného termokaučuku a vrchní díl z mrazuvzdorného nylonu. Výrobce garantuje nepropustnost vody do 10cm, tedy boty nejsou vhodné jako klasické holinky pro pobyt či chůzi ve vodě. Svršek obuvi je lehce omyvatelný. www.demar.cz. Boty mají certifikát pracovní obuvi - označení CE.
Vyrobeno v EU. Vyrobeno z pravé ovčí vlny. Vícevrstvá vložka - lépe udržuje teplo. Po každém nosení je vhodné vložku vyndat a obuv vysušit.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!