Boilie Ready Chilli & Peach

Výrobce:
NIKL
Katalogové číslo:
542337
Popis produktu:
Chilli & Peach je skvělou kombinací vůní a chutí, které jsou pro kapry extrémně atraktivní. Boilies je založeno na bázi uhlohydrátů a obsahuje větší dávku pojiv, aby vydrželo déle pod háčkem a odolalo ataku od bílé ryby a malých kapříků.Na boilies…
Zobrazit více
Zobrazit více
Cena od
109 
55 
s DPH

-50 %
Sleva
  • Varianty produktu
  • Popis produktu a parametry
  • Dotazy
Varianty produktu
20mm 1kg
299 
150 
s DPH
542338
není skladem
Popis produktu a parametry
Parametr
Hodnota
Velikost krmení
18 mm, 20 mm, 24 mm
Balení krmení
1 kg, 250 g
Chilli & Peach je skvělou kombinací vůní a chutí, které jsou pro kapry extrémně atraktivní. Boilies je založeno na bázi uhlohydrátů a obsahuje větší dávku pojiv, aby vydrželo déle pod háčkem a odolalo ataku od bílé ryby a malých kapříků.

Na boilies můžete mít sice méně záběrů, ale dočkáte se větších úlovků a jednou z výhod je i fakt, že je méně vyhledáváno sumci a sumečky.

Chilli & Peach můžete používat na okamžité chytání, ale je vhodné i na předkrmování a delší krmné kampaně, protože díky svému složení vydrží na dně déle „čekat“ na kapry a pokud kuličky před vhozením do vody ještě předmočíte ve vodě s obsahujícím boosterem, nebo LUM-Xem, můžete krmit i na hodně bahnitém dně.

Pakliže chcete mít jistotu, že vaše nástraha vydrží pod háčkem do příjezdu i těch největších kaprů, Chilli & Peach je pro vás jasnou volbou.
Dotazy

Máte dotaz k produktu? Napište nám, rádi Vám se vším poradíme!