Vážení zákazníci,

vzhledem k současné situaci je u přepravní společnost GEIS / DPD platba na dobírku možná pouze PLATEBNÍ KARTOU ! Nebo můžete využít platby předem na naš bankovní účet.

Děkujeme za pochopení

Měsíční bonus

Měsíční bonus za nejvíce Benefit bodů za měsíc Březen 2020

Vážení zákazníci,

pro dva registrované členy našeho Benefit programu, kteří získají za měsíc březen 2020 nejvíce benefit bodů v oddělení Dravci-Moře a v oddělení Kapr-Feeder, máme jako odměnu speciální bonus.


 

Nejvíce BENEFIT bodů za měsíc březen 2020 v odd. KAPR-FEEDER

Voucher na jednorázovou slevu 40% na produkty značeky FOX


 

Nejvíce BENEFIT bodů za měsíc únor 2020 v odd. DRAVEC-MOŘE

Voucher na jednorázovou slevu 40% na plandavky Gunky / Cormoran / Zebco a SPRO a na muškařský sortiment HENDS dle výběru


 

Při nákupu v kamenné prodejně Království rybářů Vám bude sleva odečtena po předložení voucheru při placení na pokladně. Při nákupu na e-shopu Království rybářů uveďte do poznámky kód voucheru. Sleva Vám bude odečtena z objednávky na faktuře. Platnost voucheru je do 30.4.2020 (změna vyhrazena)

Rybářské potřeby na tradiční adrese od roku 2003

 

Měsíční bonus za nejvíce Benefit bodů za měsíc Únor 2020

Vážení zákazníci,

pro dva registrované členy našeho Benefit programu, kteří získají za měsíc únor 2020 nejvíce benefit bodů v oddělení Dravci-Moře a v oddělení Kapr-Feeder, máme jako odměnu speciální bonus.


 

Nejvíce BENEFIT bodů za měsíc únor 2020 v odd. KAPR-FEEDER

Voucher na jednorázovou slevu 40% na produkty českých značek dle výběru JetFish – LK Baits – MAXcarp - Mikbaits - Mivardi - NIKL


 

Nejvíce BENEFIT bodů za měsíc únor 2020 v odd. DRAVEC-MOŘE

Voucher na jednorázovou slevu 40% na umělé nástrahy BERKLEY a na nástrahy na moře SPRO dle výběru


 

Při nákupu v kamenné prodejně Království rybářů Vám bude sleva odečtena po předložení voucheru při placení na pokladně. Při nákupu na e-shopu Království rybářů uveďte do poznámky kód voucheru. Sleva Vám bude odečtena z objednávky na faktuře. Platnost voucheru je do 31.3.2020 (změna vyhrazena)

Rybářské potřeby na tradiční adrese od roku 2003